Ana Sayfa Ürünler Pazarlama Hakkımızda İletişim
 
 
 

 

 

Yerli, Farklı Kaliteli ÜRÜN...

 

 

 

 

 

Smyrna Tohumculuk Fidecilik Fidancılık Zirai Danışmanlık  İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Türk tarımına uzun yıllar tohumculuk alanında ıslahçı olarak hizmet etmiş kişiler tarafından 2005 yılında kurulmuştur.

Smyrna Tohum; sebze tohumları ve fidelerinin; araştırılması, üretimi, yurtiçi ve yurtdışı pazarlaması konularında faaliyet göstermektedir.

Smyrna Tohumculuk Ltd. Şti. gelecekte kendine ait yerli çeşitleri geliştirebilmesi amacıyla çalışmalarına başlamış bulunmaktadır. F1 hibrit projesi bünyesinde faaliyetlerini hızlandırmayı amaçlamaktadır.

Bu aşamada 308 sayılı tohumculuk kanun maddelerine uygun olarak yeni tarla ve sera sebze çeşitlerinin ıslah edilmesi ve adaptasyonuna yönelik araştırma faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Şirketimizin merkezi Güzelyalı İZMİR, araştırma merkezi Menderes İZMİR, üretim merkezi Edremit BALIKESİR de bulunmaktadır.

Çeşit,verim,seleksiyon,bölgelere uygunluk çalışmaları uzman kadrolarımız tarafından Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Marmara Bölgelerinde kurulmuş olan araştırma merkezlerimizde yürütülmekte ve aynı zamanda üniversitelerimizle de bir işbirliği yapılmaktadır. Geliştirilmiş en kaliteli tohum çeşitlerini, istenilen miktar ve zamanda temin etmek anlayışıyla çalışan firmamız Sebze üreticiliğinde  önemli görevler üstlenmektedir. Smyrna Tohumculuk kurulduğu günden bu yana “ yerli, farklı ve kaliteli ürün  “ politikasını kendisine ilke edinmiştir.

 

 

Ana Sayfa | Ürünler | Pazarlama | Hakkımızda | İletişim

Copyright  İ 2006   R. Buğra Hüsemoğlu